MC ženám

Mind Consulting ženám

Každý z nás má potenciál rozvinout lásku a soucit k druhým jako přirozeně vlastní kvalitu mysli. Přesto je tento potenciál často utlumen každodenním stresem, nesoustředěností, sociálními tlaky, nebo obtížnými zkušenostmi. Proces objevování těchto přirozených vnitřních kvalit vyžaduje odhodlanost objevovat skutečnou podstatu věcí, ověřené metody, podpůrné prostředí, ale především touha být sám sebou. To ve výsledku přinese to po čem každý z nás touží nejvíce, prožitek spokojenosti a naplnění.

Je naší povinností žít šťastné životy a umožnit ostatním, aby totéž prožili i oni. Pokud se nám to podaří, nebudeme litovat. Ženy mají dar moudrosti, která může obohacovat celou společnost. Pokud si to budeme přát, můžeme vytvořit svět, ve kterém se žena stává sama sebou: přitažlivou, moudrou, sebe-vědomou, zdravou a uvědomělou inspirací pro všechny.

Spokojená a naplněná žena má dar inspirovat a obohacovat své okolí moudrostí a hlubokým významem. Naplněná a vnitřně svobodná žena je ta, která inspiruje muže a své okolí a kterou milují její děti. Přitažlivá, silná a svobodná žena, má své kouzlo, lásku, energii, sebedůvěru a skutečné hodnoty.

Projekt MC ženám je prostor, kde se ženy navzájem inspirují, vzdělávají, podporují, obohacují i léčí. Místo, kde oslavují sami sebe, své tělo a svůj život. Společně tak upevňují hodnoty jakými jsou: spokojenost, láska, moudrost, inspirace, rozvoj, harmonie, síla, nezávislost a milující péče o sebe i ostatní.

Program se skládá z přednášek, diskuzí, a meditací, kde je vždy dostatek prostoru na osobní otázky a odpovědi. MC ženám je cyklus setkání, který je možné absolvovat jednotlivě, nebo v kombinaci s víkendovým meditačním pobytem v krásné přírodě.

 Cílem projektu MC ženám je:
  • nabídnout kvalitní celostní vzdělávací program
  • naučit se transformovat emoce a eliminovat stres
  • umožnit ženě být autentickou a plně propojenou s vlastní intuicí
  • nacházet cestu jak si plně užívat všech úrovní svého život a inspirovat společnost pozitivním vzorem
  • spolupracovat a mít harmonické vztahy s muži
  • rozumět ženskému tělu, jeho rytmu a cyklům a potřebám
  • svobodně komunikovat a těšit se z osobních zkušeností bez omezujících tabu
  • přinášet nové vhledy, moudrost a její praktické využití v moderním světě
  • využít ženskou energii pro dobro celé společnosti
_

 

Chtěli byste využívat svou práci v celém svém potenciálu? Chtěli byste najít nové možnosti, pojmenovat si priority a posunout se k novým perspektivám? Chtěli byste mít lepší vztahy se svými kolegy? Chtěli byste lépe využít svoje unikátní dovednosti v rámci svého týmu? Chtěli byste efektivněji jednat s lidmi? Chcete se vyhnout stresu? S tím vším Vám umíme pomoci.

Naši klienti

Přejete si zaslat případové studie? Kontaktujte nás prosím na info@mindconsulting.cz +42777367367

+420 777 367 367

© 2013 - 2022 Mindconsulting.cz all rights reserved.