O nás

Dušan Duda

je bývalým manažerem projektů velkých rozsahů. Dušan má neprerušovanou skušenost v řízení velkých medzinárodních týmů, projektů i zdrojů. Jako projektový a operační manažer v automobilovém průmyslu, prostředkovával obchod pro Toyotu, Volkswagen, Volvo, a Jaguar. Dále řídil jednu z divizí ve Vaillant Group v Elektrotechnickém průmyslu, jako Operační manažer, kde se poté stal přímo zodpovědný za dvě hlavní divize továrny v Demir Döküm, v Turecku.

V čase jeho pobytu v USA/Mexiku, byl zodpovedný za přepravu farmaceutické výroby z Mexika na Slovensko, kdy nechal postavit celou výrobní fabriku. Stavební povolení mu tehdy předával osobně prezident SR Ivan Gašparovič, po jejich společném obědě. Dušal byl součástí strategického projektového týmu, plánující expanzi výrobních aktivit do Ruska.

Několikaleté skušenosti ve skutečném svetě biznisu, a jeho přímá osobní zodpovednost za výsledky, mu dávají hluboký vhled do této oblasti. Dnes konzultuje a školí ve velkých mezinárodních společnostech a zdílí své široké odborné skušenosti z manažerských oblastí, strategie a kompetenci, které jsou založené na skutečných scénářích z reálneho světa biznisu.

 

Mgr. Karolína Pospíšilová BSc.

Karolina je transformační kouč, motivační spíkr a školitelka nadnárodních společností. Karolína je zakladatelka a majitelka dvou úspěšných firem. Většinu svého života prožila v zahraničí (žila v 8 zemích Evropy), a přednášela po celé Evropě i Asii, někdy až pro tisíci-členné publikum . Je absolventkou poradenské psychologie (Counseling psychology – The person-centered approach) na anglické univerzitě The Grimsby Institute and University Centre, a sociálních věd a psychologie na univerzitě ‚The Open University‘. Osobnímu, profesionálnímu a duchovnímu rozvoji se věnuje od roku 2000. Její zkušenosti a praxe jsou obohaceny o několikaletou, intensivní, meditační praxi, při které strávila více jak dva roky, v samotě, bez kontaktu s jinými lidmi, na meditačním odosobnění.

Karolína je zakladatelkou a majitelkou firem: Mind Consulting a Regenerační Centrum a již více než osm let učí, jako transformační kouč a osobní poradce v oblastí osobního rozvoje a zdraví. Její motivací je podporovat ostatní v dosažení svých cílů a plného potenciálu.

 

 „Ty sám musíš být změnou, kterou chceš vidět ve světě.“ ~ Mahatma Gandhi Chtěli byste využívat svou práci v celém svém potenciálu? Chtěli byste najít nové možnosti, pojmenovat si priority a posunout se k novým perspektivám? Chtěli byste mít lepší vztahy se svými kolegy? Chtěli byste lépe využít svoje unikátní dovednosti v rámci svého týmu? Chtěli byste efektivněji jednat s lidmi? Chcete se vyhnout stresu? S tím vším Vám umíme pomoci.

Naši klienti

Přejete si zaslat případové studie? Kontaktujte nás prosím na info@mindconsulting.cz +42777367367

+420 777 367 367

© 2013 - 2022 Mindconsulting.cz all rights reserved.